KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635114

nr 1663 5114

Oidentifierad konstnär. Signerad, torgmarknad, Italien. Olja på duk, 49x69 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:22:35

2/12 18:12:33 1      Vinnande bud